Логотип

Геннадій Гуфман взяв участь у розширеному засіданні Ради директорів Конфедерації будівельників України

08 / 11 / 2022

В Конфедерації будівельників України (КБУ) відбулося розширене засідання Ради директорів цього найбільшого об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі. Серед запрошених – представники Міністерства розвитку громад та територій України, Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Державної інспекції архітектури та містобудування України, Європейської Федерації будівельної промисловості (FIEC), будівельного бізнесу, а також керівники профільних бізнес-асоціацій та об’єднань.

Член Ради директорів Конфедерації будівельників України, глава Дніпропетровського регіонального відділення КБУ Геннадій Гуфман, який взяв участь у засіданні, на своїй сторінці у Facebook повідомив, що під час зустрічі обговорювалися питання відновлення країни, перетворення будівельної галузі на локомотив відродження національної економіки, організації ефективної міжнародної допомоги.   

В нашій країні внаслідок бойових дій зруйновано або частково пошкоджено 17 мільйонів квадратних метрів житла, близько 15 тисяч багатоквартирних будинків, 115 тисяч індивідуальних житлових будівель. І ці цифри, на жаль, збільшуються чи не щодня. Міжнародне співтовариство готове допомагати у відбудові, але лише після того, як будуть завершені військові дії та запропоновано дієві антикорупційні механізми.

З позитивного Геннадій Гуфман зазначає: будівельна галузь активно готується до відновлення зруйнованого, задля цього вже ухвалено 10 нових Законів і 15 урядових постанов. Також близька до завершення розробка практичних механізмів компенсації українцям за зруйноване та пошкоджене житло. Федерація європейської будівельної промисловості створила робочий Комітет з відбудови України.

«Багато закордонних компаній готові допомагати нам. Про це в рамках засідання Ради  заявив президент FIEC Філіп Кремптон. Загальний настрій – починати відновлювати і будувати наново треба вже зараз. Найближче завдання – переконати в цьому потенційних партнерів, інвесторів. Стратегічна мета – перетворити будівельну галузь на драйвер відродження країни», – написав Геннадій Гуфман на своїй сторінці у Facebook за підсумками розширеного засідання Ради директорів КБУ.

Раніше ми повідомляли, pакон про термомодернізацію будівель, за який у липні проголосували парламентарі, корисний і потрібний. Однак прийняття Закону не означає, що незабаром усі старі будинки обігріватимуть мешканців, а не космос.

Поделиться: