Логотип

Исторический музей приглашает детей на интерактивные занятия

03 / 17 / 2020

Во время вынужденных каникул музейщики разработали для детей целый цикл интересных занятий на «удаленном доступе».По понятным причинам, сейчас закрыты и школы, и сам музей. Но в Днепропетровском Национальном историческом музее имени Яворницкого разработали и внедрили программу обучающих занятий. Присоединиться к ним может любой желающий школьник Днепра.

Вот что об этом полезном проекте в соцсетях рассказывают на странице музея:

«Карантин — це звісно справа серйозна, але сидіти вдома і нічим не займатися теж не наш варіант!

ДНІМ вирішив зробити для Вас та Ваших дітей невеличкий список цікавих інтерактивів та занять з історичної тематики, які можна зробити вдома, не докладаючи безлічі зусиль.

 1. «Шоколадна майстерня»  — це чудова можливість поєднати приємне з корисним. Створюємо солодощі з «історичним контекстом».
  Головне завдання: обрати малюнок історичного спрямування, роздрукувати його, прикріпити до нього пергаментний папір, розтопити шоколад (але бажано саме чорний шоколад, адже він допомагає краще мислити) і розмалювати ним цю картинку.
  Важливо: чим більший шар шоколаду, тим смачніша Ваша цукерка.
 2. «Козацька наука» — пишемо староукраїнською мовою, як це робили джури під час навчання. Для цього заняття Вам знадобляться: чорнила або чорна фарба (гуаш), тоненькі пензлики та абетка староукраїської мови. Саме завдяки абетці діти тренуються писати літери, щоб згодом написати прислів‘я.
  Важливо: приклад абетки та прислів‘я буде в додатку до цього посту.
 3. «Історичні пазли» — це легкий та водночас цікавий спосіб провести дозвілля. Для цього Вам необхідно знайти будь-яке історичне зображення, наприклад, скіфської пекторалі чи Керносівського ідолу, роздрукувати його та наклеїти на картон. Після цього можна нарізати пазли будь-якої форми і пробувати складати зображення в одне ціле.
  Важливо: використовуйте цупкий картон для тривалого використання пазлів.
 4. «Античний банк» — це спосіб стати багатшими за допомогою створення монет-дельфінчиків, якими в давнину користувалися греки, що жили на території Криму та Північного Причорномор’я. Треба змішати такі інгредієнти:100 г борошна,
  50 г солі,
  150 мл води,
  ½ ст. л. олії.Для більш тривалого використання монет додайте трішки клею ПВА. Після приготування цієї суміші виліпіть монети у формі дельфінів та залиште висихати на кілька годин, бажано на сонці. Потім їх можна прикрасити фарбами чи фломастерами. Важливо: вживати їх у їжу заборонено.

Саме такими заняттями ДНІМ пропонує Вам зацікавити дітей! Повірте, Ви також не зможете втриматися!

Головне: відправляйте нам Ваші роботи в телеграм за номером +380674474706, ми будемо їх публікувати на нашій сторінці у Instagram. Ті роботи, які наберуть найбільшу кількість реакцій — отримають ПРИЗ».

Присоединяйтесь к программе музея и будьте здоровы!

Напомним, мы писали ранее о том, что исторический музей Днепра можно посетить дистанционно.

gorod.dp.ua

Поделиться: