Логотип

Організатори обласного літературного конкурсу імені Михайла Селезньова подякували за підтримку «Благодійному фонду «Геннадія Гуфмана»

10 / 19 / 2022

В Дніпрі зібралися письменники та представники Дніпропетровської обласної ради ветеранів України, аби разом з членами журі літературного конкурсу імені Михайла Селезньова обговорити цьогорічні твори номінантів. Близько тридцяти робіт отримали цього разу організатори.

Член журі конкурсу, Заслужений журналіст України Олександр Пільонов вже не вперше оцінює роботи авторів. Розповідає: приємно здивований тим, що географія стала значно ширшою, твори надійшли з багатьох областей України.

«Так сталося, що колись я став першим лауреатом цього літературного конкурсу за документальну повість «Дві години на війні». А згодом мене запросили стати членом журі. Будемо визначати кращі роботи, але вже можу сказати: до нас надійшов дуже хороший творчий багаж авторів з різних регіонів, міст і районів країни. Дуже важливо, що такий конкурс продовжує жити і відкривати нові яскраві імена, – розповідає Олександр Пільонов.

За словами першого заступника голови Дніпропетровської обласної ради ветеранів України Віктора Волкова, свого часу в плановій роботі ветеранської спілки його зацікавив саме літературний конкурс імені Михайла Селезньова. «Це спонукає ветеранів, наших колег, займатися не тільки головною справою – допомогти один одному, але через літературне слово, через поезію, публіцистику, журналістику довести свою позицію. Адже ветеранська когорта складається з тих людей, які створювали славу Дніпропетровщини. Цього року 26 авторів стали учасниками конкурсу, працює професійне журі. Ми дуже раді, що наш конкурс підтримує вже другий рік «Благодійний фонд «Геннадія Гуфмана». Це не тільки мотивація для учасників – це дає можливість брати участь літераторам з різних територій, де є наші ветеранські осередки.

Літературний конкурс на кращу документально-художню публікацію про діяльність ветеранів і ветеранських організацій був ініційований поетом, прозаїком, публіцистом, нашим земляком Михайлом Селезньовим 2001 року, аби заохотити ветеранів розповідати про своє життя, своє минуле, про те, як відбудовували країну, як захищали її від ворога. Тоді цю ідею підтримала Дніпропетровська обласна рада ветеранів. 2010 року, коли пішов з життя Михайло Селезньов, літературний конкурс став носити його ім’я. Донька письменника і поета, голова журі літературного конкурсу Ірина Селезньова під час сьогоднішньої зустрічі подякувала за підтримку «Благодійному фонду «Геннадія Гуфмана».

Переможців цьогорічного конкурсу оголосять на початку листопада.

Раніше ми повідомляли, «Благодійний фонд «Геннадія Гуфмана» вчергове підтримав обласний літературний конкурс імені Михайла Селезньова.

Дніпровська панорама

Поделиться: