Логотип

Протистояння заради Життя

03 / 24 / 2020

Безкоштовні хліб, продуктові набори, маски, ліки і дезінфектори для рук — в Дніпропетровській області «Опозиційна платформа — За життя» веде найактивнішу роботу з протистояння коронавірусу.

З перших же днів карантину керівник Дніпропетровської регіональної організації  «Опозиційна платформа — За життя» Геннадій Гуфман переорієнтував партійну структуру в Дніпрі та області на соціальну роботу.

«Зараз не час для політики і партійної агітації. Зараз час допомагати», — зауважив він. Разом із партнерами по бізнесу Генадій Гуфман виділив 10 мільйонів гривень  та створив у Дніпрі  Центр соціальної відповідальності, який закуповує і розвозить літнім людям продукти.  Наразі, до роботи Центру соціальної відповідальності Дніпра вже долучилися майже дві сотні волонтерів, але, щоб допомогти якомога більшій кількості людей, Центру потрібні ще помічники.

«Чим більше волонтерів, тим більше людей ми зможемо охопити своєю турботою. Приєднуйтесь!» — закликає Геннадій Гуфман.

Активісти партії в Кам’янському підхопили цю ініціативу і на базі своїх політичних ресурсів відкрили волонтерський центр «Ми вибираємо життя». За кілька днів до них приєдналися декілька десятків волонтерів, як тих, що готові закуповувати необхідне, так і тих, хто буде доставляти це літнім городянам.  Подробиці можна дізнатися тут та у Сall-центрі +38068 958 98 01

Крім того, у перші дні карантину  Каменська організація партії «Опозиційна платформа — За життя» безкоштовно роздала городянам 15 000 медичних масок і 5000 дезінфекторів та антисептиків.

У Нікополі актив парторганізації «Опозиційна платформа — За життя» передав 300 кг макаронних виробів підопічним громадської спортивно-оздоровчої організації інвалідів «АКВА» і Центру соціальних служб  .

Активістки партії в Юр’ївці, Васильківці і П’ятихатках на чолі з керівниками місцевих осередків борються з дефіцитом медичних масок і шиють їх власноруч для пенсіонерів, продавців магазинів і інших односельчан, які особливо потребують засобів захисту. А також купують літнім людям ліки, продукти та доставляють додому.

Приєднатися до команди Центру соціальної відповідальності Дніпра можна телефонуйте 067-33-55-715, 099-33-55-715.

Поделиться: