Логотип

В историческом музее Днепра откроют военную выставку

01 / 21 / 2020

Новая экспозиция покажет, каким были украинские войска в 1917-21 годах.

Выставка будет посвящена разных формированиям украинской армии и добровольческих соединений этого бурного периода в истории нашей державы. На выставке представят разные документы, предметы, артефакты, связанные с этими формированиями.

О ней в музее сообщают следующее:

«Виставка «Українське військо: 1917–1921» розповідає про початки Українського війська та його організацію, легендарних командирів, роди військ, однострої та відзнаки, зброю, найвизначніші військові формації та бойові операції 1917–1921 років, вшанування пам’яті і відновлення мілітарних традицій нині.

Сто років тому значення власного війська для України було надзвичайно важливим, адже молодій державі з перших і до останніх днів існування доводилось боротися з агресією сусідів. У вирі боротьби формувалося військо Української революції 1917–1921 років. Воно увібрало в себе національні традиції минулих епох, але при цьому постійно змінювалося, пристосовуючись до викликів сучасності.

Збройні сили є одним з найважливіших атрибутів державності, гарантом безпеки та свободи України. Сьогодні вони стримують ворога в Донецькій та Луганській областях, а також готові до виконання поставлених завдань скрізь, де в цьому виникне потреба».

Выставка откроется завтра, 22 января в 15-00 в историческом музее имени Яворницкого. Она подготовлена нашими музейщиками совместно с историком Евгением Пинаком и Украинским институтом национальной памяти.

Напомним, мы писали ранее о том, что означают каменные глыбы возле исторического музея Днепра.

gorod.dp.ua

Поделиться: